SUN Maskin




Öppettider mån-fre 08.00-17.00

Du är välkommen att ringa till oss på054 – 85 00 75 sun@sunmaskin.se

Kontakt

Personal

Bengt Andersson
bengt.andersson@sunmaskin.se
Företagsledning, teknisk säljare, marknadsföring.
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 85
 bengt andersson
Vakant

Marknadsinformation, webbmaster, 

 
Hans Källström
hans.kallstrom@sunmaskin.se
Teknisk säljare
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 81
 hans källström
Jörgen Mälargård
jorgen.malargard@sunmaskin.se
Teknisk säljare
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 82
 Jörgen Mälargård
Maria Widarsdotter
maria.widarsdotter@sunmaskin.se
Ekonomi
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 89
 maria widarsdotter
Stig Andersson
stig.andersson@sunmaskin.se
Logistik, reservdelar
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 90
 stig andersson
Ingemar Johannesson
ingemar.johannesson@sunmaskin.se
Reservdelar/Lageransvarig
Direktnummer +46 (0) 54-85 55 91
 
  

Service, Karlstad

 

Kristian Andersson
kristian.andersson@sunmaskin.se
Service, teknisk support

 kristian andersson
Viktor Edström
service@sunmaskin.se
Service och teknisk support
 viktor edström

Fredrik Lindman
fredrik.lindman@sunmaskin.se
Servicechef, teknisk support

 
  

Service, Stockholm

 

Bengt Lillieh
service@sunmaskin.se
Service och teknisk support

 bengt lillieh

Jan Sergler
service@sunmaskin.se
Service och teknisk support

 janne sergler

Mats Nykvist
service@sunmaskin.se
Service, teknisk support och försäljning

 mats nykvist
service@sunmaskin.se
Service och teknisk support
 
  

Service, Göteborg

 

Risto Hartikainen
service@sunmaskin.se
Service, teknisk support

 risto hartikainen qst